I must say the meal is looking so delicious and enticing to the eye. How much does it cost for a package?
You are viewing a single comment's thread from:
I must say the meal is looking so delicious and enticing to the eye. How much does it cost for a package?
The food is at an affordable price of $6 for this dish of Thai rice, I think it's super good.
greetings.