At P500 a kilo it is no joke especially if you are a student. I would like to buy tuna everyday but it is a bit expensive for my taste. Paminsan minsan lang pag may okasyon. Pero talagang masarap 😋
You are viewing a single comment's thread from:
At P500 a kilo it is no joke especially if you are a student. I would like to buy tuna everyday but it is a bit expensive for my taste. Paminsan minsan lang pag may okasyon. Pero talagang masarap 😋