You are viewing a single comment's thread from:

RE: Tempted to eat

in The Ink Welllast year

Now that rice is more expensive than beans🧐, my dear eat your beans jare😌we no send anybody🙄😄

Sort:  

Lolz🤣
I didn't even think that far.
As it is now, I can't be seen buying that Paint rubber of rice for N7,500.
No way!
Thank God for beans 😎